C1206X104F4JAC7800
KEMETKEMET
C1206X104F4JAC7800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X104F4JAC7800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 16V U2J 1206
Ngā Rauemi: C1206X104F4JAC7800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X104F4JAC7800
Tau Wae C1206X104F4JAC7800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 16V U2J 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71897 pcs Pepa Raraunga C1206X104F4JAC7800.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema U2J
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206X104F4JACTU
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Boardflex Sensitive