C1206X103M2GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X103M2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 10NF 200V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206X103M2GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X103M2GEC
Tau Wae C1206X103M2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 10NF 200V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64520 pcs Pepa Raraunga C1206X103M2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X103M1GECAUTO
C1206X103M1GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 100V C0G 20%
I roto i te taonga: 332472 pcs
Tikiake: C1206X103M1GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X103M1GECAUTO7210
C1206X103M1GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 306429 pcs
Tikiake: C1206X103M1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X103M2GECAUTO
C1206X103M2GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 200V C0G 20%
Tikiake: C1206X103M2GECAUTO.pdf
C1206X103M2GECAUTO7210
C1206X103M2GECAUTO7210