C1206X103KMREC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X103KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206X103KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X103KMREC
Tau Wae C1206X103KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114804 pcs Pepa Raraunga C1206X103KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X103M1GECAUTO
C1206X103M1GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 100V C0G 20%
I roto i te taonga: 332472 pcs
Tikiake: C1206X103M1GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X103KMREC7210
C1206X103KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 10NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 700090 pcs
Tikiake: C1206X103KMREC7210.pdf
RFQ
C1206X103M1GEC7800
C1206X103M1GEC7800
Tikiake: C1206X103M1GEC7800.pdf
C1206X103M1GEC
C1206X103M1GEC
Tikiake: C1206X103M1GEC.pdf
C1206X103KMRECAUTO7210
C1206X103KMRECAUTO7210
Tikiake: C1206X103KMRECAUTO7210.pdf
C1206X103KMRECAUTO
C1206X103KMRECAUTO