C1206X103K1RACTU
KEMETKEMET
C1206X103K1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206X103K1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206X103K1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X103K1RACTU
Tau Wae C1206X103K1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 838000 pcs Pepa Raraunga C1206X103K1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-5320-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 10000pF