C1206X102MAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X102MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206X102MAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X102MAGEC
Tau Wae C1206X102MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75583 pcs Pepa Raraunga C1206X102MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X102M5REC
C1206X102M5REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 146491 pcs
Tikiake: C1206X102M5REC.pdf
RFQ
C1206X102MAGECAUTO
C1206X102MAGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 250V C0G 20%
I roto i te taonga: 278223 pcs
Tikiake: C1206X102MAGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X102M5HACAUTO
C1206X102M5HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 50V ULTRA STABL
Tikiake: C1206X102M5HACAUTO.pdf
C1206X102MAGECAUTO7210
C1206X102MAGECAUTO7210