C1206X102FMGEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X102FMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1NF 63V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206X102FMGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X102FMGEC
Tau Wae C1206X102FMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1NF 63V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75912 pcs Pepa Raraunga C1206X102FMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection