C1206R105K3RACT500
KEMETKEMET
C1206R105K3RACT500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206R105K3RACT500
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.C1206R105K3RACT500.pdf2.C1206R105K3RACT500.pdf3.C1206R105K3RACT500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206R105K3RACT500
Tau Wae C1206R105K3RACT500 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.075" (1.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-13303-2
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 1µF