C1206F105K5RACTU
KEMETKEMET
C1206F105K5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206F105K5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 50V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206F105K5RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206F105K5RACTU
Tau Wae C1206F105K5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 50V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395157 pcs Pepa Raraunga C1206F105K5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FO-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-5115-2
C1206F105K5RAC
C1206F105K5RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Open Mode Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 1µF