C1206C823M5UACTU
KEMETKEMET
C1206C823M5UACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C823M5UACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 50V Z5U 1206
Ngā Rauemi: C1206C823M5UACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C823M5UACTU
Tau Wae C1206C823M5UACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 50V Z5U 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 846129 pcs Pepa Raraunga C1206C823M5UACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C823M5UAC
C1206C823M5UAC7800
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose