C1206C823K5RALTU
KEMETKEMET
C1206C823K5RALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C823K5RALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 50V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C823K5RALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C823K5RALTU
Tau Wae C1206C823K5RALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 50V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 518915 pcs Pepa Raraunga C1206C823K5RALTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C823K5RAL
C1206C823K5RAL7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.082µF