C1206C820J1GACTU
KEMETKEMET
C1206C820J1GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C820J1GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206C820J1GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C820J1GACTU
Tau Wae C1206C820J1GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 510199 pcs Pepa Raraunga C1206C820J1GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C