C1206C683M4REC
KEMETKEMET
C1206C683M4REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C683M4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 16V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206C683M4REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C683M4REC
Tau Wae C1206C683M4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 16V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256107 pcs Pepa Raraunga C1206C683M4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C683M4RECAUTO7210
C1206C683M4RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 1614423 pcs
Tikiake: C1206C683M4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C683M4REC7800
C1206C683M4REC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1683728 pcs
Tikiake: C1206C683M4REC7800.pdf
RFQ
C1206C683M4RECAUTO
C1206C683M4RECAUTO