C1206C683K3GEC
KEMETKEMET
C1206C683K3GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C683K3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 25V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206C683K3GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C683K3GEC
Tau Wae C1206C683K3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 25V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230374 pcs Pepa Raraunga C1206C683K3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C683K2RECAUTO7210
C1206C683K2RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 200V X7R 10%
I roto i te taonga: 1805694 pcs
Tikiake: C1206C683K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C683K3GECAUTO
C1206C683K3GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 25V C0G 10%
I roto i te taonga: 1260708 pcs
Tikiake: C1206C683K3GECAUTO.pdf
RFQ
C1206C683K2RECAUTO
C1206C683K2RECAUTO
Tikiake: C1206C683K2RECAUTO.pdf
C1206C683K2REC7210
C1206C683K2REC7210
Tikiake: C1206C683K2REC7210.pdf
C1206C683K3GEC7800
C1206C683K3GEC7800