C1206C683JAREC
KEMETKEMET
C1206C683JAREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C683JAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 68NF 250V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206C683JAREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C683JAREC
Tau Wae C1206C683JAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 68NF 250V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277441 pcs Pepa Raraunga C1206C683JAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C683J5RECAUTO7210
C1206C683J5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 1386298 pcs
Tikiake: C1206C683J5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C683JARACTU
C1206C683JARACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
I roto i te taonga: 170023 pcs
Tikiake: C1206C683JARACTU.pdf
RFQ
C1206C683JARECAUTO7210
C1206C683JARECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 250V X7R 5%
Tikiake: C1206C683JARECAUTO7210.pdf
C1206C683JMREC
C1206C683JMREC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 63V X7R 5%
Tikiake: C1206C683JMREC.pdf
C1206C683JMREC7210
C1206C683JMREC7210
Tikiake: C1206C683JMREC7210.pdf
C1206C683JAREC7210
C1206C683JAREC7210
Tikiake: C1206C683JAREC7210.pdf
C1206C683J8HACAUTO
C1206C683J8HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 68NF 10V ULTRA STAB
Tikiake: C1206C683J8HACAUTO.pdf
C1206C683J8HAC7800
C1206C683J8HAC7800
Tikiake: C1206C683J8HAC7800.pdf
C1206C683JARECAUTO
C1206C683JARECAUTO
Tikiake: C1206C683JARECAUTO.pdf
C1206C683JAREC7800
C1206C683JAREC7800
Tikiake: C1206C683JAREC7800.pdf
C1206C683J8JACAUTO
C1206C683J8JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 10V U2J 1206