C1206C682KAGEC
KEMETKEMET
C1206C682KAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C682KAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C1206C682KAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C682KAGEC
Tau Wae C1206C682KAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282021 pcs Pepa Raraunga C1206C682KAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C682K5REC7800
C1206C682K5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1765131 pcs
Tikiake: C1206C682K5REC7800.pdf
RFQ
C1206C682KAGEC7800
C1206C682KAGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G
I roto i te taonga: 1590972 pcs
Tikiake: C1206C682KAGEC7800.pdf
RFQ
C1206C682KAGECAUTO7210
C1206C682KAGECAUTO7210