C1206C682K3GEC
KEMETKEMET
C1206C682K3GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C682K3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206C682K3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C682K3GEC
Tau Wae C1206C682K3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 234025 pcs Pepa Raraunga C1206C682K3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C682K3RACTU
C1206C682K3RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 25V X7R 1206
I roto i te taonga: 732738 pcs
Tikiake: C1206C682K3RACTU.pdf
RFQ
C1206C682K2RECAUTO7210
C1206C682K2RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R
I roto i te taonga: 1661043 pcs
Tikiake: C1206C682K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C682K3GEC7800
C1206C682K3GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 10%
Tikiake: C1206C682K3GEC7800.pdf
C1206C682K2REC
C1206C682K2REC
Tikiake: C1206C682K2REC.pdf
C1206C682K3GECAUTO7210
C1206C682K3GECAUTO7210
Tikiake: C1206C682K3GECAUTO7210.pdf
C1206C682K3GEC7210
C1206C682K3GEC7210
Tikiake: C1206C682K3GEC7210.pdf
C1206C682K3REC
C1206C682K3REC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 10%
Tikiake: C1206C682K3REC.pdf
C1206C682K3GECAUTO
C1206C682K3GECAUTO