C1206C682J5REC
KEMETKEMET
C1206C682J5REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C682J5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 50V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206C682J5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C682J5REC
Tau Wae C1206C682J5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 50V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 261185 pcs Pepa Raraunga C1206C682J5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C682J5GEC7800
C1206C682J5GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 5%
I roto i te taonga: 1230440 pcs
Tikiake: C1206C682J5GEC7800.pdf
RFQ
C1206C682J5REC7210
C1206C682J5REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 1474354 pcs
Tikiake: C1206C682J5REC7210.pdf
RFQ
C1206C682J5RECAUTO
C1206C682J5RECAUTO
Tikiake: C1206C682J5RECAUTO.pdf
C1206C682J5GECAUTO7210
C1206C682J5GECAUTO7210
Tikiake: C1206C682J5GECAUTO7210.pdf
C1206C682J5RAC7800
C1206C682J5RAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 50V X7R 1206
Tikiake: C1206C682J5RAC7800.pdf
C1206C682J5REC7800
C1206C682J5REC7800
Tikiake: C1206C682J5REC7800.pdf
C1206C682J5RECAUTO7210
C1206C682J5RECAUTO7210