C1206C682J3GEC
KEMETKEMET
C1206C682J3GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C682J3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206C682J3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C682J3GEC
Tau Wae C1206C682J3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203588 pcs Pepa Raraunga C1206C682J3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C682J3GECAUTO7210
C1206C682J3GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 25V C0G 5%
I roto i te taonga: 1300727 pcs
Tikiake: C1206C682J3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C682J3REC7210
C1206C682J3REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 25V X7R 5%
I roto i te taonga: 1520385 pcs
Tikiake: C1206C682J3REC7210.pdf
RFQ
C1206C682J3REC
C1206C682J3REC
Tikiake: C1206C682J3REC.pdf
C1206C682J3GECAUTO
C1206C682J3GECAUTO
Tikiake: C1206C682J3GECAUTO.pdf
C1206C682J2RECAUTO7210
C1206C682J2RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 200V X7R 5%
Tikiake: C1206C682J2RECAUTO7210.pdf
C1206C682J2REC7210
C1206C682J2REC7210
Tikiake: C1206C682J2REC7210.pdf
C1206C682J3GEC7210
C1206C682J3GEC7210
Tikiake: C1206C682J3GEC7210.pdf
C1206C682J2RECAUTO
C1206C682J2RECAUTO
Tikiake: C1206C682J2RECAUTO.pdf
C1206C682J3GEC7800
C1206C682J3GEC7800