C1206C682J1GEC
KEMETKEMET
C1206C682J1GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C682J1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206C682J1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C682J1GEC
Tau Wae C1206C682J1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202731 pcs Pepa Raraunga C1206C682J1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C682J1GEC7800
C1206C682J1GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 5%
I roto i te taonga: 1180725 pcs
Tikiake: C1206C682J1GEC7800.pdf
RFQ
C1206C682J1REC
C1206C682J1REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 100V X7R 5%
I roto i te taonga: 254008 pcs
Tikiake: C1206C682J1REC.pdf
RFQ
C1206C682J1GEC7210
C1206C682J1GEC7210