C1206C682FMGEC
KEMETKEMET
C1206C682FMGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C682FMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C682FMGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C682FMGEC
Tau Wae C1206C682FMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177392 pcs Pepa Raraunga C1206C682FMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C682FAGEC7210
C1206C682FAGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 824202 pcs
Tikiake: C1206C682FAGEC7210.pdf
RFQ
C1206C682G1GEC7210
C1206C682G1GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 100V C0G 2%
I roto i te taonga: 941995 pcs
Tikiake: C1206C682G1GEC7210.pdf
RFQ
C1206C682FMGEC7800
C1206C682FMGEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 63V C0G 1%
Tikiake: C1206C682FMGEC7800.pdf
C1206C682FMGECAUTO7210
C1206C682FMGECAUTO7210
Tikiake: C1206C682FMGECAUTO7210.pdf
Tikiake: C1206C682FAGEC7800.pdf
C1206C682FMGEC7210
C1206C682FMGEC7210
Tikiake: C1206C682FMGEC7210.pdf
C1206C682F8HACAUTO
C1206C682F8HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 6.8NF 10V ULTRA STA
Tikiake: C1206C682F8HACAUTO.pdf
C1206C682FMGECAUTO
C1206C682FMGECAUTO