C1206C511MBGAC7800
KEMETKEMET
C1206C511MBGAC7800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C511MBGAC7800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 510PF 630V NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206C511MBGAC7800.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C511MBGAC7800
Tau Wae C1206C511MBGAC7800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 510PF 630V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 246183 pcs Pepa Raraunga C1206C511MBGAC7800.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C511MBGACTU
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±20% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 510pF