C1206C511F1HACAUTO
KEMETKEMET
C1206C511F1HACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C511F1HACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 510PF 100V ULTRA ST
Ngā Rauemi: C1206C511F1HACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C511F1HACAUTO
Tau Wae C1206C511F1HACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 510PF 100V ULTRA ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 700332 pcs Pepa Raraunga C1206C511F1HACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±1% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) Te kaha 510pF