C1206C473M3GEC
KEMETKEMET
C1206C473M3GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C473M3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 25V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206C473M3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C473M3GEC
Tau Wae C1206C473M3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 25V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 272621 pcs Pepa Raraunga C1206C473M3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C473M2RECAUTO7210
C1206C473M2RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 200V X7R 20%
I roto i te taonga: 1791527 pcs
Tikiake: C1206C473M2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C473M2RECAUTO
C1206C473M2RECAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1478473 pcs
Tikiake: C1206C473M2RECAUTO.pdf
RFQ
C1206C473M3GEC7800
C1206C473M3GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 25V C0G 20%
Tikiake: C1206C473M3GEC7800.pdf
C1206C473M3JACAUTO
C1206C473M3JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 25V U2J 1206
Tikiake: C1206C473M3JACAUTO.pdf
C1206C473M3GEC7210
C1206C473M3GEC7210
Tikiake: C1206C473M3GEC7210.pdf
C1206C473M2REC7800
C1206C473M2REC7800
Tikiake: C1206C473M2REC7800.pdf
C1206C473M3GECAUTO7210
C1206C473M3GECAUTO7210
Tikiake: C1206C473M3GECAUTO7210.pdf
C1206C473M3GECAUTO
C1206C473M3GECAUTO