C1206C473M1REC
KEMETKEMET
C1206C473M1REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C473M1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 100V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206C473M1REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C473M1REC
Tau Wae C1206C473M1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 100V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243866 pcs Pepa Raraunga C1206C473M1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C473M1GEC7210
C1206C473M1GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 100V C0G 20%
I roto i te taonga: 1685991 pcs
Tikiake: C1206C473M1GEC7210.pdf
RFQ
C1206C473M1RECAUTO7210
C1206C473M1RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 100V X7R 20%
I roto i te taonga: 1771701 pcs
Tikiake: C1206C473M1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C473M1RACTU
C1206C473M1RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Tikiake: C1206C473M1RACTU.pdf
C1206C473M1GEC
C1206C473M1GEC
Tikiake: C1206C473M1GEC.pdf
C1206C473M1RECAUTO
C1206C473M1RECAUTO