C1206C473K5REC
KEMETKEMET
C1206C473K5REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C473K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C473K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C473K5REC
Tau Wae C1206C473K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264489 pcs Pepa Raraunga C1206C473K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C473K5RAC
C1206C473K5RAC
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CERAMIC MLCC 1206
I roto i te taonga: 6025 pcs
Tikiake: C1206C473K5RAC.pdf
RFQ
C1206C473K5RACTU
C1206C473K5RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
I roto i te taonga: 1238292 pcs
Tikiake: C1206C473K5RACTU.pdf
RFQ
C1206C473K5REC7800
C1206C473K5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 50V X7R 10%
Tikiake: C1206C473K5REC7800.pdf
C1206C473K8HAC7800
C1206C473K8HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 10V ULTRA STAB
Tikiake: C1206C473K8HAC7800.pdf
C1206C473K5JACAUTO
C1206C473K5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 50V U2J 1206
Tikiake: C1206C473K5JACAUTO.pdf
C1206C473K5REC7210
C1206C473K5REC7210
Tikiake: C1206C473K5REC7210.pdf
C1206C473K8HACAUTO
C1206C473K8HACAUTO
Tikiake: C1206C473K8HACAUTO.pdf
C1206C473K5RALTU
C1206C473K5RALTU
Tikiake: C1206C473K5RALTU.pdf
C1206C473K5RECAUTO7210
C1206C473K5RECAUTO7210
Tikiake: C1206C473K5RECAUTO7210.pdf
C1206C473K5RACAUTO
C1206C473K5RACAUTO
Tikiake: C1206C473K5RACAUTO.pdf
C1206C473K5RECAUTO
C1206C473K5RECAUTO
Tikiake: C1206C473K5RECAUTO.pdf
C1206C473K5RACB
C1206C473K5RACB
Tikiake: C1206C473K5RACB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel