C1206C473K5GEC
KEMETKEMET
C1206C473K5GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C473K5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 50V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206C473K5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C473K5GEC
Tau Wae C1206C473K5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 50V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 245591 pcs Pepa Raraunga C1206C473K5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C473K4REC7800
C1206C473K4REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 1758874 pcs
Tikiake: C1206C473K4REC7800.pdf
RFQ
C1206C473K5GECAUTO
C1206C473K5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 50V C0G 10%
I roto i te taonga: 1204682 pcs
Tikiake: C1206C473K5GECAUTO.pdf
RFQ
C1206C473K5GEC7800
C1206C473K5GEC7800