C1206C473F5GEC
KEMETKEMET
C1206C473F5GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C473F5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 50V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C473F5GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C473F5GEC
Tau Wae C1206C473F5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 50V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176202 pcs Pepa Raraunga C1206C473F5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono ESD Protection