C1206C473F1GEC
KEMETKEMET
C1206C473F1GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C473F1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 47NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C473F1GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C473F1GEC
Tau Wae C1206C473F1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 47NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141926 pcs Pepa Raraunga C1206C473F1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C472MMRECAUTO7210
C1206C472MMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 63V X7R 20%
I roto i te taonga: 1611052 pcs
Tikiake: C1206C472MMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C473F3GEC
C1206C473F3GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 25V C0G 1%
I roto i te taonga: 156592 pcs
Tikiake: C1206C473F3GEC.pdf
RFQ
C1206C473F1GEC7800
C1206C473F1GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 47NF 100V C0G 1%
Tikiake: C1206C473F1GEC7800.pdf
C1206C472MMGECAUTO7210
C1206C472MMGECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 63V C0G 20%
Tikiake: C1206C472MMGECAUTO7210.pdf
C1206C473F1GEC7210
C1206C473F1GEC7210