C1206C472MAGEC
KEMETKEMET
C1206C472MAGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C472MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C1206C472MAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C472MAGEC
Tau Wae C1206C472MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269892 pcs Pepa Raraunga C1206C472MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C472MAREC
C1206C472MAREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 250V X7R
I roto i te taonga: 245446 pcs
Tikiake: C1206C472MAREC.pdf
RFQ
C1206C472M5REC
C1206C472M5REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 303854 pcs
Tikiake: C1206C472M5REC.pdf
RFQ
C1206C472MAGEC7210
C1206C472MAGEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 250V C0G
Tikiake: C1206C472MAGEC7210.pdf
C1206C472MAGEC7800
C1206C472MAGEC7800
Tikiake: C1206C472MAGEC7800.pdf
C1206C472M5RECAUTO7210
C1206C472M5RECAUTO7210
Tikiake: C1206C472M5RECAUTO7210.pdf
C1206C472M5RECAUTO
C1206C472M5RECAUTO
Tikiake: C1206C472M5RECAUTO.pdf
C1206C472MAGECAUTO
C1206C472MAGECAUTO
Tikiake: C1206C472MAGECAUTO.pdf
C1206C472MAGECAUTO7210
C1206C472MAGECAUTO7210