C1206C472M1GEC
KEMETKEMET
C1206C472M1GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C472M1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G
Ngā Rauemi: C1206C472M1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C472M1GEC
Tau Wae C1206C472M1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289054 pcs Pepa Raraunga C1206C472M1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C472KMREC7210
C1206C472KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 2075544 pcs
Tikiake: C1206C472KMREC7210.pdf
RFQ
C1206C472KMGECAUTO7210
C1206C472KMGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 1320783 pcs
Tikiake: C1206C472KMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C472M1GECAUTO7210
C1206C472M1GECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G
Tikiake: C1206C472M1GECAUTO7210.pdf
C1206C472M1GECAUTO
C1206C472M1GECAUTO
Tikiake: C1206C472M1GECAUTO.pdf
C1206C472M1HAC7800
C1206C472M1HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 100V ULTRA ST
Tikiake: C1206C472M1HAC7800.pdf
C1206C472KMRECAUTO7210
C1206C472KMRECAUTO7210
Tikiake: C1206C472KMRECAUTO7210.pdf
C1206C472M1GEC7210
C1206C472M1GEC7210
Tikiake: C1206C472M1GEC7210.pdf
C1206C472KMRECAUTO
C1206C472KMRECAUTO
Tikiake: C1206C472KMRECAUTO.pdf
C1206C472M1HACAUTO
C1206C472M1HACAUTO
Tikiake: C1206C472M1HACAUTO.pdf
C1206C472M1GEC7800
C1206C472M1GEC7800
Tikiake: C1206C472M1GEC7800.pdf
C1206C472KMREC
C1206C472KMREC