C1206C472G5GEC
KEMETKEMET
C1206C472G5GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C472G5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206C472G5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C472G5GEC
Tau Wae C1206C472G5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157619 pcs Pepa Raraunga C1206C472G5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C472G5GEC7210
C1206C472G5GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 2%
I roto i te taonga: 840531 pcs
Tikiake: C1206C472G5GEC7210.pdf
RFQ
C1206C472G5GACTU
C1206C472G5GACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1206
I roto i te taonga: 95569 pcs
Tikiake: C1206C472G5GACTU.pdf
RFQ
C1206C472G5GEC7800
C1206C472G5GEC7800
Tikiake: C1206C472G5GEC7800.pdf
C1206C472G3HACAUTO
C1206C472G3HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 25V ULTRA STA
Tikiake: C1206C472G3HACAUTO.pdf
C1206C472G4HACAUTO
C1206C472G4HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 16V ULTRA STA
Tikiake: C1206C472G4HACAUTO.pdf
C1206C472G5GECAUTO
C1206C472G5GECAUTO
Tikiake: C1206C472G5GECAUTO.pdf
C1206C472G5HAC7800
C1206C472G5HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 50V ULTRA STA
Tikiake: C1206C472G5HAC7800.pdf
C1206C472G3HAC7800
C1206C472G3HAC7800
Tikiake: C1206C472G3HAC7800.pdf
C1206C472G5GECAUTO7210
C1206C472G5GECAUTO7210