C1206C472F1GEC
KEMETKEMET
C1206C472F1GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C472F1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C1206C472F1GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C472F1GEC
Tau Wae C1206C472F1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161253 pcs Pepa Raraunga C1206C472F1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C471M8HAC7800
C1206C471M8HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 470PF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 2472091 pcs
Tikiake: C1206C471M8HAC7800.pdf
RFQ
C1206C471M5GACTU
C1206C471M5GACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1206
I roto i te taonga: 540329 pcs
Tikiake: C1206C471M5GACTU.pdf
RFQ
C1206C472F1GEC7800
C1206C472F1GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 100V C0G 1%