C1206C471JFRACTU
KEMETKEMET
C1206C471JFRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C471JFRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 1.5KV X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C471JFRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C471JFRACTU
Tau Wae C1206C471JFRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 1.5KV X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193371 pcs Pepa Raraunga C1206C471JFRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-5104-2
C1206C471JFRAC
C1206C471JFRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 470pF