C1206C395K9RACTU
KEMETKEMET
C1206C395K9RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C395K9RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.9UF 6.3V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C395K9RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C395K9RACTU
Tau Wae C1206C395K9RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.9UF 6.3V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244902 pcs Pepa Raraunga C1206C395K9RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Te manawanui 3.9µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-4949-2
C1206C395K9RAC
C1206C395K9RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1206C395K9RACTU Te Kāhua Ara 0.053" (1.35mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 3.9µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 3.9UF 6.3V X7R 1206