C1206C335J8RACTU
KEMETKEMET
C1206C335J8RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C335J8RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3UF 10V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C335J8RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C335J8RACTU
Tau Wae C1206C335J8RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 10V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136452 pcs Pepa Raraunga C1206C335J8RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C335J8RAC
C1206C335J8RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose