C1206C334KMREC
KEMETKEMET
C1206C334KMREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C334KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 330NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C334KMREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C334KMREC
Tau Wae C1206C334KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 330NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260907 pcs Pepa Raraunga C1206C334KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.33µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C334KMREC7210
C1206C334KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 330NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1544798 pcs
Tikiake: C1206C334KMREC7210.pdf
RFQ
C1206C334M1REC
C1206C334M1REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 330NF 100V X7R
I roto i te taonga: 249467 pcs
Tikiake: C1206C334M1REC.pdf
RFQ
C1206C334KMRECAUTO
C1206C334KMRECAUTO
Tikiake: C1206C334KMRECAUTO.pdf
C1206C334M1RACTU
C1206C334M1RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Tikiake: C1206C334M1RACTU.pdf
C1206C334KMREC7800
C1206C334KMREC7800