C1206C333G3GEC
KEMETKEMET
C1206C333G3GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C333G3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 33NF 25V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206C333G3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C333G3GEC
Tau Wae C1206C333G3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 33NF 25V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158733 pcs Pepa Raraunga C1206C333G3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C333G3GECAUTO7210
C1206C333G3GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 33NF 25V C0G 2%
I roto i te taonga: 834774 pcs
Tikiake: C1206C333G3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C333G3GEC7210
C1206C333G3GEC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 920474 pcs
Tikiake: C1206C333G3GEC7210.pdf
RFQ
C1206C333G3GECAUTO
C1206C333G3GECAUTO