C1206C332MAREC
KEMETKEMET
C1206C332MAREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C332MAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R
Ngā Rauemi: C1206C332MAREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C332MAREC
Tau Wae C1206C332MAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 247359 pcs Pepa Raraunga C1206C332MAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C332MAGEC7800
C1206C332MAGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 250V C0G
I roto i te taonga: 1481801 pcs
Tikiake: C1206C332MAGEC7800.pdf
RFQ
C1206C332MAREC7800
C1206C332MAREC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R
I roto i te taonga: 1892048 pcs
Tikiake: C1206C332MAREC7800.pdf
RFQ
C1206C332MMGEC
C1206C332MMGEC
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 63V C0G 20%
Tikiake: C1206C332MMGEC.pdf
C1206C332MAGEC
C1206C332MAGEC
Tikiake: C1206C332MAGEC.pdf
C1206C332MARECAUTO7210
C1206C332MARECAUTO7210
Tikiake: C1206C332MARECAUTO7210.pdf
C1206C332MDRACTU
C1206C332MDRACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 3300PF 1KV X7R 1206
Tikiake: C1206C332MDRACTU.pdf
C1206C332MARECAUTO
C1206C332MARECAUTO