C1206C332M2REC
KEMETKEMET
C1206C332M2REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C332M2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R
Ngā Rauemi: C1206C332M2REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C332M2REC
Tau Wae C1206C332M2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271301 pcs Pepa Raraunga C1206C332M2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C332M3GEC7800
C1206C332M3GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 1553241 pcs
Tikiake: C1206C332M3GEC7800.pdf
RFQ
C1206C332M2GEC7800
C1206C332M2GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G
I roto i te taonga: 1559560 pcs
Tikiake: C1206C332M2GEC7800.pdf
RFQ
C1206C332M2RECAUTO7210
C1206C332M2RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 200V X7R
Tikiake: C1206C332M2RECAUTO7210.pdf
C1206C332M2REC7800
C1206C332M2REC7800
Tikiake: C1206C332M2REC7800.pdf
C1206C332M2RECAUTO
C1206C332M2RECAUTO