C1206C332G5GEC
KEMETKEMET
C1206C332G5GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C332G5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 2%
Ngā Rauemi: C1206C332G5GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C332G5GEC
Tau Wae C1206C332G5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159617 pcs Pepa Raraunga C1206C332G5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C332G3HAC7800
C1206C332G3HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 25V ULTRA STA
I roto i te taonga: 1173461 pcs
Tikiake: C1206C332G3HAC7800.pdf
RFQ
C1206C332G4HAC7800
C1206C332G4HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 16V ULTRA STA
I roto i te taonga: 1092856 pcs
Tikiake: C1206C332G4HAC7800.pdf
RFQ
C1206C332G5GEC7800
C1206C332G5GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 3.3NF 50V C0G 2%
Tikiake: C1206C332G5GEC7800.pdf
C1206C332G5GEC7210
C1206C332G5GEC7210
Tikiake: C1206C332G5GEC7210.pdf
C1206C332G4HACAUTO
C1206C332G4HACAUTO
Tikiake: C1206C332G4HACAUTO.pdf
C1206C332G5GECAUTO
C1206C332G5GECAUTO