C1206C331JBGACTU
KEMETKEMET
C1206C331JBGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C331JBGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206C331JBGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C331JBGACTU
Tau Wae C1206C331JBGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217844 pcs Pepa Raraunga C1206C331JBGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.069" (1.75mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-5544-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 330pF