C1206C301K5GACTU
KEMETKEMET
C1206C301K5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C301K5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 300PF 50V NP0 1206
Ngā Rauemi: C1206C301K5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C301K5GACTU
Tau Wae C1206C301K5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 300PF 50V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 833517 pcs Pepa Raraunga C1206C301K5GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 300pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C301K5GAC
C1206C301K5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1206C301K5GACTU Te Kāhua Ara 0.035" (0.88mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 300PF 50V NP0 1206