C1206C270D1GACTU
KEMETKEMET
C1206C270D1GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C270D1GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 27PF 100V NP0 1206
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C270D1GACTU
Tau Wae C1206C270D1GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 100V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183511 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C270D1GAC
C1206C270D1GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 27pF Nga tono General Purpose