C1206C226M9RACTU
KEMETKEMET
C1206C226M9RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C226M9RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 22UF 6.3V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C226M9RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C226M9RACTU
Tau Wae C1206C226M9RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22UF 6.3V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242653 pcs Pepa Raraunga C1206C226M9RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-7445-2
C1206C226M9RAC
C1206C226M9RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 22µF