C1206C224KMREC
KEMETKEMET
C1206C224KMREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C224KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C224KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C224KMREC
Tau Wae C1206C224KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 273349 pcs Pepa Raraunga C1206C224KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C224KMRECAUTO7210
C1206C224KMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1347408 pcs
Tikiake: C1206C224KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C224KMREC7800
C1206C224KMREC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1506763 pcs
Tikiake: C1206C224KMREC7800.pdf
RFQ
C1206C224KMREC7210
C1206C224KMREC7210
Tikiake: C1206C224KMREC7210.pdf
C1206C224K5RECAUTO
C1206C224K5RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 220NF 50V X7R 10%
Tikiake: C1206C224K5RECAUTO.pdf
C1206C224K8JAC7800
C1206C224K8JAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0.22UF 10V U2J 1206
Tikiake: C1206C224K8JAC7800.pdf
C1206C224KMRECAUTO
C1206C224KMRECAUTO