C1206C224J3RACTU
KEMETKEMET
C1206C224J3RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C224J3RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206
Ngā Rauemi: C1206C224J3RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C224J3RACTU
Tau Wae C1206C224J3RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252011 pcs Pepa Raraunga C1206C224J3RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa C1206C224J3RAC
C1206C224J3RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.22µF