C1206C223MAREC
KEMETKEMET
C1206C223MAREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223MAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 250V X7R 20%
Ngā Rauemi: C1206C223MAREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223MAREC
Tau Wae C1206C223MAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 250V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276648 pcs Pepa Raraunga C1206C223MAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223MMGEC
C1206C223MMGEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 248244 pcs
Tikiake: C1206C223MMGEC.pdf
RFQ
C1206C223MAREC7800
C1206C223MAREC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 250V X7R 20%
I roto i te taonga: 1897415 pcs
Tikiake: C1206C223MAREC7800.pdf
RFQ
C1206C223M8JACAUTO
C1206C223M8JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 10V U2J 1206
Tikiake: C1206C223M8JACAUTO.pdf
C1206C223MARECAUTO7210
C1206C223MARECAUTO7210