C1206C223KAREC
KEMETKEMET
C1206C223KAREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223KAREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 250V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C223KAREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223KAREC
Tau Wae C1206C223KAREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 250V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243899 pcs Pepa Raraunga C1206C223KAREC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223KARECAUTO
C1206C223KARECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 250V X7R 10%
I roto i te taonga: 1542279 pcs
Tikiake: C1206C223KARECAUTO.pdf
RFQ
C1206C223KAGEC7210
C1206C223KAGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 250V C0G 10%
I roto i te taonga: 1606511 pcs
Tikiake: C1206C223KAGEC7210.pdf
RFQ
Tikiake: C1206C223KAGEC7800.pdf
C1206C223KAREC7210
C1206C223KAREC7210
Tikiake: C1206C223KAREC7210.pdf
C1206C223KAGECAUTO7210
C1206C223KAGECAUTO7210
Tikiake: C1206C223KAGECAUTO7210.pdf
C1206C223KBRACAUTO
C1206C223KBRACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206
Tikiake: C1206C223KBRACAUTO.pdf
C1206C223KARECAUTO7210
C1206C223KARECAUTO7210