C1206C223K5REC
KEMETKEMET
C1206C223K5REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C223K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223K5REC
Tau Wae C1206C223K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264078 pcs Pepa Raraunga C1206C223K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223K5REC7800
C1206C223K5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1775409 pcs
Tikiake: C1206C223K5REC7800.pdf
RFQ
C1206C223K5RAC
C1206C223K5RAC
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CERAMIC MLCC 1206
I roto i te taonga: 5497 pcs
Tikiake: C1206C223K5RAC.pdf
RFQ
C1206C223K5REC7210
C1206C223K5REC7210
Kaihanga: KEMET
Tikiake: C1206C223K5REC7210.pdf
C1206C223K5RECAUTO7210
C1206C223K5RECAUTO7210
Tikiake: C1206C223K5RECAUTO7210.pdf
C1206C223K5JACAUTO
C1206C223K5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 50V U2J 1206
Tikiake: C1206C223K5JACAUTO.pdf
C1206C223K5RACTU
C1206C223K5RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Tikiake: C1206C223K5RACTU.pdf
C1206C223K5RECAUTO
C1206C223K5RECAUTO