C1206C223K3REC
KEMETKEMET
C1206C223K3REC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C223K3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 22NF 25V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C223K3REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C223K3REC
Tau Wae C1206C223K3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 22NF 25V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 245671 pcs Pepa Raraunga C1206C223K3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C223K4HACAUTO
C1206C223K4HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 16V ULTRA STAB
I roto i te taonga: 798487 pcs
Tikiake: C1206C223K4HACAUTO.pdf
RFQ
C1206C223K3JACAUTO
C1206C223K3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V U2J 1206
I roto i te taonga: 660833 pcs
Tikiake: C1206C223K3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C223K3RECAUTO
C1206C223K3RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 25V X7R 10%
Tikiake: C1206C223K3RECAUTO.pdf
C1206C223K3GECAUTO
C1206C223K3GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 22NF 25V C0G 10%
Tikiake: C1206C223K3GECAUTO.pdf
C1206C223K3REC7800
C1206C223K3REC7800
Tikiake: C1206C223K3REC7800.pdf
C1206C223K3REC7210
C1206C223K3REC7210
Tikiake: C1206C223K3REC7210.pdf
C1206C223K3RECAUTO7210
C1206C223K3RECAUTO7210